Stowarzyszenie "Wielkie Serce"

Stowarzyszenie na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego nr 1

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 1
ul. Barska 45
30 - 307 Kraków

tel/fax  12-266-29-67

 

 

SZKOLNY ETAP KONKURSU PIĘKNEGO CZYTANIA "SPOTKANIA Z KSIĄŻKĄ 2019"

    W dniu 29 marca 2019 roku odbył się szkolny etap konkursu „Spotkania z książką 2019”. W konkursie brali udział uczniowie z obu szkół wchodzących w skład Ośrodka, którzy rywalizowali ze sobą w osobnych kategoriach. Poziom przygotowania uczestników pod względem dykcji, interpretacji oraz jakość prezentacji tekstu oceniali jurorzy: p. Małgorzata Kutek, p. Urszula Sutowska-Nowak, p. Renata Pąchalska, pod miłym przewodnictwem naszego gościa – pani Elżbiety Starowicz z Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej przy ul. Rajskiej.

    W etapie pierwszym w szkole przysposabiającej jurorzy przyznali 3 kolejne nagrody: I nagroda dla Artura Gibasa z kl. II a-p II nagroda dla Anny Pamuły z kl. III e-p III nagroda dla Magdaleny Stelmach z kl. III c-p

    W drugiej części wybrane fragmenty z prozy czytali uczniowie szkoły zawodowej. Nagrody zdobyli: I miejsce: Klaudia Starzak z kl. III d, II miejsce Angelina Mrozowska z kl. I a, III miejsce Magdalena Karnas z kl. III b.

    Serdeczne gratulacje dla zwycięzców i podziękowania dla wszystkich uczestników za wkład pracy i wykazaną odwagę!

    Osobne podziękowania dla dyrekcji Ośrodka, szanownego grona jurorów oraz wszystkich, którzy włączyli się w przygotowania i przebieg konkursu, a także dla sponsorów atrakcyjnych nagród książkowych i słodkich upominków: Stowarzyszenia ‘Wielkie Serce’.