Stowarzyszenie "Wielkie Serce"

Stowarzyszenie na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego nr 1

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 1
ul. Barska 45
30 - 307 Kraków

tel/fax  12-266-29-67

 

KONKURS "EKIPA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA"

    W dniu 4 grudnia 2015 roku odbył się w naszej szkole konkurs „Ekipa św. Mikołaja”. Ponad sześćdziesięciu uczestników z 10 klas walczyło o nagrody pieniężne i prestiż, bo wygrana w tych zmaganiach to wielkie zwycięstwo. Jeden z uczestników zwierzył mi się, że zajęcie pierwszego miejsca było dla niego spełnieniem marzeń od wielu lat.

    Jury w składzie: Pani Jadwiga Kozendra, Pani Danuta Kloc i Pani Renata Pąchalska przyznało dwa wyróżnienia dla zespołu Aslan i klasy II B za skecz „Listy do M3”. Pierwsze miejsce dla klasy IIIA i IIIC za przedstawienie „Mikołaj na szczycie” oraz dla klasy IA-P i IIIC-P. Drugie miejsce zajęła klasa IA za skecz „Casting na asystenta św. Mikołaja” oraz klasa IIIB-P. I wreszcie trzecie miejsce, które w tym roku wywalczyła klasa III B czytając fragmenty pamiętników świętego Mikołaja.

    Było śmiesznie, świątecznie i słodko, bo każdy uczestnik otrzymał worek słodyczy. Święty Mikołaj dziękuje Stowarzyszeniu „Wielkie Serce” za dofinansowanie tych słodkich nagród a Radzie Rodziców za pieniążki, za które ekipy biorące udział w konkursie pójdą na spotkania przy frytkach czy pizzy. Ho, ho, ho …………..