Stowarzyszenie "Wielkie Serce"

Stowarzyszenie na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego nr 1

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 1
ul. Barska 45
30 - 307 Kraków

tel/fax  12-266-29-67

 

 

KONKURS "EKIPA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA"

 

    W dniu 6 grudnia 2016 roku odbył się w naszej szkole szczególnie wyczekiwany konkurs „Ekipa świętego Mikołaja”. W wyczerpujących skeczach wystąpiło blisko pięćdziesięciu uczestników z jedenastu klas. Mikołaj w tym roku startował w TOP MODEL, organizował „Casting na żonę”, poszukiwał żony w sposób desperacki, zapomniał o rozdawaniu prezentów i zaklinał śnieg na Święta. Było bardzo wesoło i świątecznie. Gratulujemy laureatom!

    I miejsce w szkole zawodowej zdobyła ekipa z klasy: III A, III B i III D, II miejsce przypadło klasie I B (debiutantom, występowali pierwszy raz), a III miejsce z piosenką „Jest taki dzień” zajęła klasa III B.

    W szkole przysposabiającej na pierwszym miejscu w tym roku znalazły się klasy: III C-P i III E-P, drugie miejsce dla III D-P i I A-P, a trzecie przypadło klasom: III B-P, II A-P i II B-P.    

    Święty Mikołaj dziękuje serdecznie Stowarzyszeniu „Wielkie Serce” i „Radzie Rodziców” za hojne sponsorowanie imprezy.

    Zapraszamy za rok ! Ho ! Ho ! Ho!

    Wielkie podziękowania również dla naszych kochanych, wiernych jurorów: Pani Urszuli Majerskiej, Pani Jadwigi Kozendry, Pani Danuty Kloc i Pani Renaty Pąchalskiej. Do zobaczenia w 2017 roku!!! Już nie możemy się doczekać… Ho ! Ho ! Ho !