Stowarzyszenie "Wielkie Serce"

Stowarzyszenie na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego nr 1

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 1
ul. Barska 45
30 - 307 Kraków

tel/fax  12-266-29-67

 

 

KONKURS "WALENTYNKI 2017"

    W dniu 16 lutego 2017 roku odbył się w naszej szkole konkurs „Walentynki 2017”, w którym wzięło udział blisko 30 uczestników. Święty Walenty wysłuchał najpiękniejszych wierszy o miłości a potem rzucił się w wir karnawałowej zabawy. Podziwiał Mikołajka, który spędził swoje pierwsze, prawdziwe Walentynki, szukał wraz z dziewczynami z klasy IIIB i III D „prawdziwego mężczyzny” i tańczył z zespołem „Aslan” wzbudzając aplauz JURORÓW i widowni.

    Za piękną recytację pierwsze miejsce przypadło w tym roku Dominice Biernat z klasy IB ( gratulujemy !!!), II miejsce zajęła Kornelia Sochacka z klasy III D, III miejsce dla Ani Pilch z klasy III B. JURY przyznało również nagrody dla „osobowości scenicznych”. W tym roku wspaniałe misie powędrowały do Szymona Aronowskiego i Michała Ożóga.

    W kategorii „Skecze, piosenki, tańce” I miejsce wywalczyła ekipa z klasy III B, III A i III D. Drugie miejsce JURY przyznało zespołowi „Aslan” i klasom IIIAP, IIICP i IIIEP. Święty

    Walenty dziękuje serdecznie sponsorom: Radzie Rodziców i Stowarzyszeniu „Wielkie Serce” oraz naszym wspaniałym JUROROM. Do zobaczenia za rok !!!