Stowarzyszenie "Wielkie Serce"

Stowarzyszenie na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego nr 1

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 1
ul. Barska 45
30 - 307 Kraków

tel/fax  12-266-29-67

 

 

KONKURS "WALENTYNKI 2018"

 

    W dniu 9 lutego 2018 roku odbył się w naszej szkole konkurs „Walentynki 2018”. Święty Walenty tańczył z zespołem Aslan, uczył wszystkich zainteresowanych jak podrywać dziewczyny, śpiewał o miłości tak, że pół sali śpiewało razem z nim… Na koniec poprowadził „Koncert Życzeń”, podczas którego można było tańczyć i śpiewać do woli. Było wesoło, wzruszająco i nastrojowo.

    W „Konkursie recytatorskim” pierwsze miejsce zajęła Dominika Biernat z klasy IIB, drugie miejsce dla Aleksandry Górki z III C i III miejsce zajął Paweł Kowalski również z klasy IIIC. W części poświęconej skeczom, tańcom i piosenkom I miejsce zajął zespół Aslan, II miejsce Filip Piwowarek i III miejsce klasa IIIC w skeczu „Sposób na podryw”.

    Dwa urocze smoki powędrowały do uczniów, którzy oczarowali jurorów i publiczność osobowością, wdziękiem osobistym i zaangażowaniem. Byli to: Ania Pilch i Mikołaj Macedoński.

    Święty Walenty bardzo dziękuje Radzie Rodziców za sponsorowanie nagród dla uczestników, a szczególnie Pani Danucie Kloc i Pani Barbarze Płachecie za udział w obchodach jego święta. Wielkie podziękowania dla Pani Renaty Pąchalskiej od lat współpracującej w organizacji tej jakże oczekiwanej każdego roku imprezy. Do zobaczenia za rok !!!