Stowarzyszenie "Wielkie Serce"

Stowarzyszenie na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego nr 1

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 1
ul. Barska 45
30 - 307 Kraków

tel/fax  12-266-29-67

 

 

"PRZERWAĆ KRĄG NIEMOCY"

    Projekt „ Przerwać krąg niemocy” organizowany przez Galicyjską Fundację ”Wsparcie, Integracja, Rozwój” realizowany w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1 w Krakowie , wszedł w kolejną fazę.

     Obecnie jedna grupa uczestników projektu odbywa już 3-miesięczny staż zawodowy na terenie naszego ośrodka, pracując pod okiem pracowników obsługi. Wykonują prace pomocnicze: porządkowe, konserwatorskie, kucharskie oraz gospodarcze.

    Wszyscy chętnie i z dużym zaangażowaniem przychodzą codziennie do pracy. Wdrażają się i nabierają nawyków prawdziwego pracownika. Zdobyte umiejętności zawodowe podczas kursu teraz wykorzystują w praktyce, odbywając staże zawodowe.

    Pierwsza grupa stażystów w maju kończy już swój staż, a zaczynać będą kolejni, którzy już nie mogą doczekać się kiedy zaczną pracować.

    Tym, którzy będą kończyć staż dziękujemy i życzymy dalszej aktywności zawodowej, mając nadzieję że zdobyte umiejętności i wiedzę wykorzystają w życiu zawodowym, zaś tym co będą zaczynać zaangażowania i chęci do pracy zawodowej!!!!!!!!