Stowarzyszenie "Wielkie Serce"

Stowarzyszenie na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego nr 1

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 1
ul. Barska 45
30 - 307 Kraków

tel/fax  12-266-29-67

 

 

RUSZYŁ "KREATOR KARIERY 2"

 

    Projekt przeznaczony jest dla absolwentów Naszej szkoły. Jeszcze w środę byli uczniami, a teraz to już absolwenci kreując swoją karierą zawodową. Wszyscy wstawili się punktualnie na zajęcia i ochoczo podjęli pracę pod fachowym okiem naszych szkolnych specjalistów.

    Odwiedził nas nawet sam prezes fundacji Pan Kamil Bałys, podziwiając jak świetnie radzą sobie nasi kursanci na zajęciach, mimo żaru lejącego się z nieba. Zajęcia trwały od 21-27 czerwca. W pierwszej kolejności regulamin uczestnictwa a potem same przyjemności. Nasi absolwenci popłynęli w dalekie strony... Angielskie przeboje, włoska pizza i góralskie pamiątki!!! „Small talk and numbers".

    Atmosfera była cudowna typowa jak na naszą szkołę! Nauka przez zabawę i wiedza sama wchodzi w głowę! Jedni walczyli z wiertarką, pilnikiem czy wypalarką. Inni w biurze pracowali na kopiarkach, gilotynach i laminarkach. Widać pozytywne efekty pracy, więc nie ma się co martwić o wynik zaliczenia kursu oraz zdaniu egzaminu.

    Po ciekawych zajęciach odbyło się uroczyste podsumowanie i pożegnanie. Kursantom dyrektor Jarosław Statek wręczył zaświadczenia udziału w kursie. Koordynatorzy projektu oraz przybyli prowadzący, gratulowali uczestnikom doskonałej postawy zawodowej, a zwłaszcza sumienności i pełnego zaangażowania w czasie zajęć. W przyjaznej atmosferze wspólnie biesiadowaliśmy przy pizzy przygotowanej przez młodzież.

    Dziękujemy firmie K&K Bałys za podarowane pomoce dydaktyczne oraz sprzęt naszej Placówce. Wszyscy uczestnicy spotykają się 28 sierpnia w szkole na ul. Barskiej godz. 10, aby przygotować się do podjęcia stażów zawodowych.

    Życzy pięknych wakacji!