Stowarzyszenie "Wielkie Serce"

Stowarzyszenie na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego nr 1

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 1
ul. Barska 45
30 - 307 Kraków

tel/fax  12-266-29-67

 

        W dniu 30 września odbyły się wybory do samorządu internatu na rok szkolny 2010/2011, które były połączone z prezentacjami artystycznymi wszystkich pięciu grup. Młodzież przygotowała różne formy wyrazu o zabarwieniu artystycznym. Były to skecze, występy wokalne i taneczne. Było wesoło a przede wszystkim kolorowo. Uczestnicy spotkania wprowadzeni w doskonały nastrój dokonali wyboru najlepszych z najlepszych. Przewodniczącym został Artur Kapusta a jego zastępcą Natalia Wąsik. To się będzie działo!!!

   

--------------------------------------------------------------------------------------------------

      Jak karnawał to karnawał!!!

    W styczniu  odbył się bal przebierańców w naszym internacie. Wszyscy uczestnicy stawili się w pomysłowych przebraniach i strojach. Niektóre postaci były nie do rozpoznania i o to chyba chodziło. Prowadzący bal wodzireje: Pani Ania Michorczyk vel Szwedzka Czarodziejka oraz Pan Patryk Szymura vel Spadające Oko – wywiązywali się ze swej roli doskonale. Dobra muzyka, słodkie przekąski, gry i zabawy towarzyskie, były gwarancją  dobrego samopoczucia wszystkich, którzy zechcieli wziąć udział w tej imprezie.

 

 
     

--------------------------------------------------------------------------------------------------

    24 lutego 20011 roku młodzież pod opieka pani Anny Michorczyk i pani Marianny Wyszyńskiej wyszła do krakowskiego aquaparku, aby tam relaksować się w wodzie i korzystać z wodnych atrakcji.

    Wszyscy świetnie się bawili, odpoczęli, nabrali sił do dalszej nauki i  z niecierpliwością czekają na kolejne szaleństwa na  basenie.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------

    Spotkanie zostało zorganizowane z inicjatywy opiekunów Samorządu Internatu (pani Elżbiety Piskorz i pani Anny Michorczyk) i Samorządu Szkolnego (pani Marzeny Wołkowskiej – Baran). Przy herbatce i smacznym ciastku młodzież opowiadała o swojej pracy na rzecz szkoły i internatu, zastanawiała się nad dalszą wspólną działalnością. Ustalono, że wspólnie zorganizowany będzie festyn z okazji Dnia Dziecka na którym „pod chmurką” będziemy się bawić i tańczyć, uczestniczyć w zawodach sportowych i piec kiełbaski na grillu.

Spotkanie przebiegało w bardzo miłej i ciepłej atmosferze.