Stowarzyszenie "Wielkie Serce"

Stowarzyszenie na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego nr 1

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 1
ul. Barska 45
30 - 307 Kraków

tel/fax  12-266-29-67

 

 

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE

ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

 

    Nadszedł najbardziej oczekiwany przez wielu uczniów dzień w roku - 26 czerwca. Ostatni dzwonek zawsze wyzwala w nas pozytywne uczucia, ogarnia nas radość, że już za chwilę rozpoczyna się wspaniały czas wakacji.

    Pomimo trudnej sytuacji udało nam się spotkać tego dnia, uczniowie otrzymali świadectwa, a nauczyciele pożegnali swoich uczniów uśmiechem i dobrym słowem.

    W wyjątkowej atmosferze odbyło się pożegnanie uczniów klas trzecich. Nie zabrakło wzruszeń, wielu ciepłych słów i podziękowań ze strony nie tylko nauczycieli, ale także uczniów. Nasi absolwenci otrzymali świadectwa, dyplomy, nagrody, a także europassy, które są potwierdzeniem udziału uczniów w zagranicznych stażach zawodowych.

Drodzy Uczniowie!

Wszyscy ciężko pracowaliście, włożyliście dużo wysiłku i energii w to, aby znaleźć się w tym miejscu, w którym teraz jesteście. Wielu z Was udowodniło swoją systematycznością, sumiennością oraz wytrwałością, że zasługuje na nagrody i najwyższe wyróżnienia.

Drodzy Absolwenci!

Wysyłamy Was w świat z wiedzą i umiejętnościami, które pozwolą Wam na dalsze odkrywanie siebie, swoich potrzeb i zdolności. Pamiętajcie, że wiara w siebie jest receptą na sukces!