„POŻEGNALNY GRILL U KASI”
18 czerwca uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy nr 2 zostali zaproszeni na pożegnalnego grilla do koleżanki Kasi z klasy 3AP. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i gościnności Rodziców Kasi mogliśmy spędzić razem bardzo miłe i pełne wzruszeń przedpołudnie. Nie zabrakło pysznego poczęstunku, rozmów, wspólnych wspomnień oraz serdecznej atmosfery i zabawy. Szczególnym momentem było wręczenie Kasi pożegnalnych prezentów przygotowanych przez Dyrekcję szkoły oraz uczniów wszystkich klas . Była to piękna okazja, aby podziękować Kasi za wspólnie spędzone lata i życzyć jej powodzenia na dalszej drodze. Serdecznie dziękujemy Rodzicom Kasi za przygotowanie tego wyjątkowego spotkania oraz za ciepłe przyjęcie. Kasi życzymy wielu sukcesów, spełnienia marzeń i samych szczęśliwych chwil!










