DZIEŃ DZIECKA
Dzień Dziecka na terenach zielonych przy naszej szkole upłynął w wyjątkowo radosnej atmosferze! Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji – były pyszne kiełbaski z grilla, wata cukrowa, popcorn, dmuchane rodeo oraz liczne gry i zabawy sportowe. Nie zabrakło także tańców, śmiechu i wspólnej integracji. Choć pogoda na początku nie była dla nas zbyt łaskawa, nie przeszkodziło to w dobrej zabawie. Młodzież bawiła się znakomicie. Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i wspaniałą atmosferę. To był dzień pełen uśmiechu, radości i niezapomnianych wspomnień!






















