ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W SZKOLE PRZYSPOSABIAJĄCEJ DO PRACY NR 2

Kolejny rok za nami, który spędziliśmy w naszej szkole zdobywając nowe umiejętności, pogłębiając wiedzę, ucząc się odpowiedzialności za sobie i za innych, a przede wszystkim pokonując swoje słabości. Dziś przyszliśmy do szkoły by podziękować Dyrekcji, Wychowawcom i Nauczycielom za trud, poświęcony czas i włożone serce w wychowanie Nas. To również dzień w którym żegnamy się z naszymi koleżankami i kolegami którzy kończą przygodę w naszej szkole i ruszają dalej zdobywać świat. Usłyszeliśmy podziękowania i wiele ciepłych słów od Rodziców, a w szczególności od naszych Uczniów, którym nie było łatwo pożegnać się z nami. Kilka wspólnych lat to po prostu drugi dom, którego nie chce się opuszczać. Był uśmiech, ale i wzruszenie oraz łzy, emocje wzięły górę.
Koniec roku szkolnego w ten piękny słoneczny poranek w otoczenu zieleni był okazją do wręczenia przez Pana Dyrektora Jarosława Statka naszym uczniom świadectw, dyplomów, wyróżnień i nagród za cały rok pracy. Jak widać było warto. W tym miejscu dziękujemy „Stowarzyszeniu Wielkie Serce” za ufundowanie nagród. Nie obyło się też bez słodkich niespodzianek, które wręczała Pani Dyrektor Sylwia oraz hucznego konfetti.

Uczniom dziękujemy za wzruszający występ słowno-muzyczny, a Wychowawcom i Nauczycielom za zaangażowanie w przygotowanie uroczystej akademii Szkoły Przysposabiającej do Pracy. To były piękne chwile…

Gronu pedagogicznemu, wszystkim Uczniom, Rodzicom i Pracownikom szkoły życzymy odpoczynku i wielu słonecznych chwil.

Do zobaczenia już po wakacjach.

A Karolince, Natalce i Arkowi życzymy wiele sukcesów w samodzielnym już życiu. Jesteśmy z Was dumni!