Stowarzyszenie "Wielkie Serce"

Stowarzyszenie na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego nr 1

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 1
ul. Barska 45
30 - 307 Kraków

tel/fax  12-266-29-67

 

 

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

 

    Dobiegł końca kolejny rok szkolny w naszym Ośrodku, tym razem uroczysta akademia odbyła się w gościnnych progach Teatru Groteska.

    Część artystyczna została zaprezentowana nowymi technologiami, w postaci filmu krótkometrażowego. Film pt. "Historie szkolnej miłości" jest opowieścią miłosną, ujętą w formie teatru cieni.

    Całą społeczność SOSW nr 1 powitał dyrektor ośrodka Jarosław Statek i pogratulował uczniom wyników w nauce oraz osiągnięć zawodowych i zdobytych wyróżnień w konkursach oraz zawodach.

    Wyjątkowe chwile przeżyliśmy kiedy to z rąk zastępcy prezydenta miasta Krakowa ds. Edukacji sportu i turystyki Anny Korfel-Jańskiej oraz dyrektor wydziału edukacji Ewy Całus uczniom naszej szkoły wręczono nagrodę za udział w projekcie "Krakowski tydzień dobrego słowa", była to prawdziwa niespodzianka i wyróżnienie dla nas wszystkich.

    Jeden z nauczycieli z rąk wyjątkowych gości otrzymał odznakę "Honoris Gratia" za długoletnią pracę na rzecz wychowanków ośrodka.

    Dyrektor IB Polska Grzegorz Grzonka wręczył dokumenty Europass Mobilność uczestnikom staży zagranicznych w Niemczech, realizowanym w latach 2017-18 w ramach programu ERASMUS+. To ważny dokument potwierdzający dodatkowe zagraniczne szkolenie w wybranym zawodzie.

    Wyróżnieni uczniowie otrzymali świadectwa z czerwonym paskiem oraz nagrody za wybitne osiągnięcia.

    Jak co roku pożegnaliśmy i nagrodziliśmy uczennice i uczniów którzy kończą edukację w naszej szkole i wkraczają w dorosłe samodzielne życie.

    Wszystkim serdecznie gratulujemy! Dziękujemy! Życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku!!! Do zobaczenia po wakacjach!