Stowarzyszenie "Wielkie Serce"

Stowarzyszenie na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego nr 1

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 1
ul. Barska 45
30 - 307 Kraków

tel/fax  12-266-29-67

 

 

KONKURS BIBLIJNY

 

    21 maja 2018 roku do Pałacu Arcybiskupiego w obecności Metropolity Krakowskiego Marka Jędraszewskiego oraz Małopolskiego Kuratora Oświaty Beaty Nowak przybyli laureaci wszystkich diecezjalnych konkursów plastycznych oraz konkursu biblijnego dla szkół specjalnych. Wśród zaproszonych gości była trójka naszych uczniów, którzy zostali laureatami tegoż konkursu. Były to Katarzyna Sala , Dominika Biernat w kategorii konkurs plastyczny oraz Anna Pamuła w kategorii konkurs wiedzy biblijnej z Ewangelii św.Jana. Uczennicom gratulujemy!!!!!

    Metropolita krakowski pytał dzieci i młodzież o trzy słynne papieskie okna. Zebrani szybko wymienili dwa z nich - na Franciszkańskiej i w Watykanie. Arcybiskup podpowiedział, że trzecie znajduje się w niebie.

- Jestem głęboko przekonany, że Ojciec Święty patrzy z nieba na wasze wspaniałe prace, uśmiecha się i wam błogosławi. Módlcie się często do Boga przez jego wstawiennictwo! Więcej zdjęć https://www.flickr.com/photos/archidiecezjakrakow/sets/72157691293780170